Náš tým

Mgr. Terezie Říhová

Terka zastává funkci ředitelky obou dětských skupin a působí jako koordinátorka vzdělávání. Celý život se věnuje práci s dětmi. Původně vystudovala učitelství pro střední školy, osm let působila jako učitelka na základní škole. Doma má dvě holky a dva kluky.

Bc. Lucie Strýčková DiS.

Lucka má na starosti vše co se týká "papírů". Zajišťuje veškerou administrativu spojenou s provozem dětských skupin. Vystudovala Hotelový management
a je hrdou maminkou dcerky Rozálky.

Eliška Táborová

Eliška již v době svých studií chodila na praxi do mateřské školy. Není tedy divu, že je jednou z chův v našem týmu. Když se zrovna nestará o dětičky, pečuje o seniory.

Lucie Prokopová

Lucka je sportovec tělem i duší. Lásku ke sportu buduje nejen u svých dvou raubířů ale snaží se ji podnítit i v dětech, o které pečuje jako chůva v naší dětské skupině.   V péči o čtyřlístkové děti ji pomáhají i znalosti nabyté studiem sociologie.